Jak se stát členem?

V první řadě se musíte registrovat a nahrát veškeré údaje včetně  fotografie.

Platbu proveďte na účet do 5 pracovních dnů po obdržení informací k platbě. Následně se Vám ozveme, domluvíme se na kontrole všech údajů, bude Vám předaný klíč oproti vratné záloze 500 Kč a vše s Vámi projedeme a vysvětlíme.

Registrace člena je 500 Kč na rok od 1.5. 2020 do 1.5.2021. Jedná se o členský příspěvek který je dobrovolný na podporu klubu.

Registrovaný aktivní člen 3000 Kč na rok od 1.5. 2020 do 1.5.2021. Za tuto roční částku budete moci využívat veškeré sportovní vybavení klubu. Jak venkovní uzamčené kladky tak Vám také zpřístupníme kontejner s vybavením a šatny. Sprchy budete moct využít v Beachklubu Ládví.

První je nutné se do systému přihlásit nebo registrovat.

Následně vyberte požadovaný typ členství

Fair play

Beru na vědomí chování fair play v klubu, jsem si vědom že pouze moje osoba má zaplaceno, nebudu zneužívat důvěry a nesmím propůjčit klíče nikomu jinému. . 

Člen nesmí jiné osobě či osobám poskytnout přístup do skladu, půjčovat vybavení nebo odemknout venkovní náčiní. Žádné vybavení si nebudu odnášet z klubu. Při porušení bude člen vyloučen bez náhrady a vrácení členského příspěvku.